
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 445 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 13pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 445W3XB25M00000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO220AA
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
TERM BLOCK PLUG 19POS 270DEG 5MM