
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT1148FA48-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 16.3840MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CONN SOCKET 64POS 0.079 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 5.5V 150W
DC DC CONVERTER 10V 200W