
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XY |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 16 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of XYACELNANF-16.000000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
DIODE ZENER 56V 5W AXIAL
FIPLOCK, PA6 MOD BS, NW36, FINE,
FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH