
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FC-135 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 kOhms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of FC-135 32.7680KA-A0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 12.2880MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
FIXED IND 22UH 1.2A 113 MOHM SMD
FIXED IND 6.8NH 700MA 110 MOHM
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD