
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22412FC48-38.400MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 13.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP