
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM415 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 kOhms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CM41532768AZCT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
XTAL OSC XO 625.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB