
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32412CB38-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM
IC ADC 18BIT SAR 16MSOP
TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM