
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21410EE38-25.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 18.0800MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
FIXED IND 6.8UH 270MA 660 MOHM