
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21410FC48-27.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
CONN RF COAX PLUG RECEPT
FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM