
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.78mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of FL2500050 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 45.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
SST DEBURRING WHEEL 8" 8S FIN
CONN RCPT 10POS 0.079 TIN PCB
CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP