
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SA164 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30.72 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SA164307F15HKR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 76.8000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
FIXED IND 2.2UH 1.5A 162MOHM SMD
CRYSTAL 30.7200MHZ 8PF SMD
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
SFERNICE FIXED RESISTORS