
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 402 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 402F25011CKR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 37.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP