
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 8Z |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 13 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 8Z-13.000MAHQ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD
DC DC CONVERTER 12V 200W
FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM
DC DC CONVERTER 10V 150W