
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C5S |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 10 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C5S-10.000-18-1015-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 9.8304MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 5V 1W
CONN COAX JACK STR 50 OHM SOLDER