
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECX-2236Q |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 |
Current price of ECS-245.7-10-36Q-ES-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
XTAL OSC XO 90.9090MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
TRANS PREBIAS NPN 0.246W SOT23