
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 7A-13.560MAHE-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 31.2500MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
FIXED IND 750UH 113MA 14 OHM TH
CONN SMA RCPT STR 50OHM COMPRESS
OSCOPE PROBE X100 150MHZ 100M