
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C5BQ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 18.432 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of FC5BQCCMC18.432-T1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 26.0000MHZ 14PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 13PF SMD
CONN SOCKET 58POS 0.1 GOLD PCB
FIXED IND 39UH 397MA 1.93 OHM