
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22412EB48-38.400MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMT
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
FIXED IND 3.3UH 1.1A 240 MOHM
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD SMD
TRANSMITTER TOSA