
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 19pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22419CC16-24.576MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 19.6800MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 13.8240MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 19PF SMD
AG FILLED SILICONE FLANGE MOUNT
DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W
DIODE ZENER ARRAY 6.2V SOT23-3