
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 13pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32413BA17-48.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 13PF SMD
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
DIODE ZENER 12V 1W MELF
CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE