
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 416 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 36 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 416F36022CKR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 39.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 41.6000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
CRYSTAL 36.0000MHZ 8PF SMD
IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 8SO
CONN PLUG FMALE 19P SILVER CRIMP