
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CX3225GB, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 19.2 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CX3225GB19200D0HPQCC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
EC FAN 254X89MM 230VAC TERMINAL
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CIRCULAR MIL SPEC CONNECTOR MM D