
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27.12 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32418EA07-27.120MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 9.6000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
XTAL OSC XO 160.0000MHZ HCSL
CONN HEADER SMD 28POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 5V 2W