
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 19pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32419DC27-30.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 13.5288MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 19PF SMD
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM
TVS DIODE 17V 27.6V DO220AA