
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C5S |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 16.384 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C5S-16.384-12-3030-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 19.6875MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 19PF SMD
CAP CER 1210 8.2PF 100V ULTRA ST
CAP CER 0.022UF 200V X7R 2225
CAP CER 430PF 10V U2J 0402
CRYSTAL 16.3840MHZ 12PF SMD