
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 9B |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20.48 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | HC-49S |
| Size / Dimension: | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.145" (3.68mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 9B-20.480MAAJ-B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 52.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
VARISTOR 10.8V 30A 0603
CRYSTAL 20.4800MHZ 18PF TH
DIODE ZENER 27V 1W DO214AC
FIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH