
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SA254 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SA25424CF35HAR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 53.1250MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 30.7200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER
CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD