
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TSX-3225 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 750 | ||
| 1250 | ||
| 2500 | ||
| 6250 | ||
| 12500 |
Current price of TSX-3225 24.0000MD30X-C3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 20PF SMT
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 10V 50W