
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-25.000-18-2030-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
RES ARRAY 19 RES 100 OHM 20SOIC
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
DC DC CONVERTER 36V 100W
CONN RCPT HSG FMALE 22POS PNL MT