
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32418EC16-27.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 25MHZ 8PF SMT
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
CONN SOCKET 30POS 0.1 GOLD PCB
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC