
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7V |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 19.6608 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 7V-19.6608MAHQ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
LED COB CXA1512 NEUTRAL WHITE SQ
LED XLAMP XPG3 NEUT WHITE SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMD
WIRE MARKER 1.5"H WHITE 1=25PCS