C2E-32.000-12-1520-R3
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
DataSheet
C2E-32.000-12-1520-R3 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:32 MHz
Frequency Stability:±20ppm
Frequency Tolerance:±15ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):70 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)