SXT22410FE48-24.576MT
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
DataSheet
SXT22410FE48-24.576MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:24.576 MHz
Frequency Stability:±10ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)