
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 405 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 13pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 405I35B14M74560 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5727MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 13PF SMD
SLEEVING 0.091" ID FBRGLASS 100'
MOUNTING SET FOR TEMPERATURE SEN