
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT1149DC38-26.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 29.4912MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
FIXED IND 3.9NH 1.95A 30 MOHM
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
LED COB CXA3590 WARM WHT SQUARE