
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXTHM2 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXTHM218EC384-30.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
SENSOR PROX CAPACITIVE 16MM CYL
DC DC CONVERTER 72V 50W
CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER