
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 10 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of AA-10.000MDHV-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.3050MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
IC SENSOR PRESS GAUGE 75PSI RANG
DC DC CONVERTER 48V 200W