
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-20.000-10-1015-X-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
TVS DIODE 16V 26V DO214AB
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
CONN RCPT FMALE 100P GOLD CRIMP