
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C5S |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12.288 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C5S-12.288-12-1015-X-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CAP CER 8.8PF 50V P2H 0402