
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT2249CB17-20.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 5PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
CAP FILM 27UF 630V SOLEN
CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD
MEMS OSC XO 35.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL