
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 445 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 24pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 445C35F25M00000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD
DIODE ARRAY GP 200V 200MA SOT23
TOWER ROTATE 140MM 24V RYG BZ
IC ADC 12BIT DUAL SLOPE 44PLCC