
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABLS7M |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, Flat Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.161" W (7.00mm x 4.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.091" (2.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABLS7M-24.000MHZ-B-2-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 42.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC XO 66.66667MHZ HCMOS
FAN 12VDC 50X20MM 4WIRES
TERM BLOCK PLUG 19POS 3.81MM