
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CX2520DB, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CX2520DB24000D0GPSC1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 42POS 0.1 GOLD SMD