
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM8W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM8W-27.0000MHZ-6-D2X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 6.0000MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 7PF SMD
RES ARRAY 19 RES 68K OHM 20SOIC
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
CONN HEADER SMD 64POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 28V 500W