
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 50 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-50.000-6-3030-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 28.2240MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 6PF SMD
TEST LEAD BANANA TO PROBE 39.4"
RELAY SAFETY SPST 6A 24V
LED 3.5X3.5 3000K 80CRI LH351A