
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SA204 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 33.8688 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SA204338F35HAR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 19.2000MHZ 6PF SMD
CAP CER 3300PF 300VAC Y5V RADIAL
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 33.8688MHZ 10PF SMD
ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR