
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CMR250T |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 60 kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Cylindrical Can, Radial |
| Size / Dimension: | 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of CMR250T60.000KAZF-UT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AC
CRYSTAL 60.0000KHZ 12.5PF SMD
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL