
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM10W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 18.08 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM10W-18.0800MHZ-4-J1Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 32.0000KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 18.0800MHZ 4PF SMD
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
CONN PLUG HSNG FMALE 8POS INLINE