
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 19pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32419BA17-48.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 45.0000MHZ 5PF SMD
FIXED IND 1.5MH 250MA 6.3OHM SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 19PF SMD
CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
CONN RCPT 2MM 68POS DL VERT SMD