
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT1148DC27-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 21PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ
CONN UMC JACK STR 50OHM SOLDER